Wybrany wątek opinii
Dobrze, że Elbląg leży z dala od Warszawy to szlamu z warszawskich oczyszczalni do nas nie przywiozą. A ten ich prezydent to żaden gospodarz. On jest od przemówień i poklepywania po ramionach. I pomyśleć takiego wybrali Warszawiacy na swego prezydenta. Taką mamy w Polsce elitę.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Popatrz na to logicznie, nie bardzo bylo na kogo tam glosowac, wiec wybrali mniejsze zlo. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0