27
20.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Popatrz na to logicznie, nie bardzo bylo na kogo tam glosowac, wiec wybrali mniejsze zlo. ..
gandalff (2019.09.21)
"Powstają malutkie kuleczki, które służą do produkcji nowych rzeczy, np. plastikowych butelek – mówiła Eliza Rogalska z Zakładu Utylizacji Odpadów" Jednym słowem - zbierajcie abyście po przetworzeniu mieli znowu co zbierać. Fatalny przykład :)))))
Weeeeeeee (2019.09.21)

info

0  
  0
Postawić kilka estetycznych koszy i je potem opróżniać na bieżąco ,już nie jesteśmy takimi prostakami Kosze i po problemie
jank (2019.09.21)

info

1  
  0
Zrobić opakowania zwrotne,ograniczyć praducentó do minimim,obciążyć markety do skupu i utylizacji,i na koniec my segregujmy w domu,niektórz całe wory przyworzą do śmietnika nad Jarem koło kościoła,pros,ę robić zdięcia rejestracji i przekazywać do straży miejskiej bo to jest nagminne
(2019.09.21)
Masz rację
jank (2019.09.21)
Nie no fajnie. Narazac dzieci na skaleczenia, choroby, ukaszenia, pogrynienia. Dziecko wraca do domu i sepsa albo inne dziadostwo. A później powiedzą ze na podworku musiało się skaleczyć i zarazic
halo janusz (2019.09.21)

info

0  
  1
do @ 204,120.ITD; zapomniales dopisac o swoim mozgu ze jest " 0 -ro ", ale to nic bo kazdy sie domysla ze jest pusty wystarczy przeczytac twoj komentarz to juz widac z kim ma sie do czynienia typowy bezmozg.
(2019.09.21)

info

1  
  0