UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawdę to jest dla Was fajne, że dzieci sprzątają po marginesie społecznym m. in. kondomy? Jestem przeciwny takim akcjom, które praktykowane są już od chyba 30 lat, a śmieci coraz więcej w lasach. Czyli taki system edukacji się nie sprawdza. Wprowadzić olbrzymie kary i nakaz sprzątania dużych obszarów przez osoby, które śmiecą. Proste i skuteczne, ale w tym bandyckim kraju przestępcy mają swoje prawa. Moje dzieci nigdy nie wyrzuciły żadnego śmiecia tam gdzie nie należy tego robić, mam nadzieję że tak zostanie. Wystarczył moja edukacja podczas spacerów.
Podpis