UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze, że Elbląg leży z dala od Warszawy to szlamu z warszawskich oczyszczalni do nas nie przywiozą. A ten ich prezydent to żaden gospodarz. On jest od przemówień i poklepywania po ramionach. I pomyśleć takiego wybrali Warszawiacy na swego prezydenta. Taką mamy w Polsce elitę.