UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idzta sie wy elblonskie frustraty powieśta albo potopta w głembokiej rzece elblong. Coby tu nie napisać ti wieczny problem. Na pewno kosmici z Olsztyna te śmieci przywiozły. Żeby nie wy to by te dzieci nie miały czego sprzatać.