UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idzta sie wy elblonskie frustraty powieśta albo potopta w głembokiej rzece elblong. Coby tu nie napisać ti wieczny problem. Na pewno kosmici z Olsztyna te śmieci przywiozły. Żeby nie wy to by te dzieci nie miały czego sprzatać.


Anuluj