66
19.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To trzeba się było uczyć, by siedzieć w ciepełku, a jak się ma IQ rezusa, to się rowy kopie !HE, HE.
Arystokrata (2019.09.19)
a ja się cieszę że będzie mniej pieniędzy. Może zmniejszy się zatrudnienie w ratuszach i innych jednostkach samorządowych ? Będzie mniej marnotrawstwa, może będzie lepsza jakość robót ? Może nie będzie idiotycznych inwestycji : EPT, tor wrotkarski, dziwaczna sygnalizacja przejść dla pieszych
wredny_typ (2019.09.19)
Dobre
Z i e l a r z (2019.09.19)
UWAGA, za 200 tys. zł z BO "wykonano" ulicę Garnizonową. "Wykonanie" polegało na wyrównaniu starych płyt betonowych i dołożeniu kilkunastu do końca ulicy. Wokół płyt nawrzucano jakiś żwir czy "coś". Za to wszystko podatnicy zapłacili 200 tys. zł! To jest gospodarność - wywalać kasę podatników na prowizorki? Ziarnko do ziarnka i zbierze się brakująca kasa. ..
(2019.09.19)

info

17  
  1
Panie Wróblewski po pierwsze : niech pan zrobi redukcje w swoich zasobach ludzkich w szczególności .Viceprezydentow trzeba objąć redukcją potem niech pan się zastanowi po co panu rada większa niż w Nowym Yorku czyżby to miasto miało więcej problemów . A w końcu niech pan doprowadzi do tego wszystkie spółki miejskie przynosiły dochody a nie straty.Ekonomia świata i Polski będzie się zmieniać zawsze a dziadowanie o dodatkowe pieniądze do rzadu na który pan tak narzeka to wstyd .Morał jest taki :jak płyniesz małą łódką w górę rzeki i wiosłują nią emeryci to albo przybij do brzegu i uciekaj albo módl się by rzeka zmieniła bieg.
(2019.09.19)
" elbląski samorząd" ,...klasyczny oksymoron,a do tego jeszcze "apeluje" :), no kabaret rodem z Barei
Węgrzech (2019.09.19)

info

12  
  0
Poprawa stopy życiowej części społeczeństwa jest działaniem na szkodę miasta ...nie wierzę ! Przecież to antyspołeczny samorząd. Jak można to tolerować na szczęście wszystko zostało zarejestrowane i przyjdzie czas a przyjdzie szybciej niż myślicie aby ktoś przyjrzał się wam i waszym działaniom. Sami nie macie pomysłu ma zatrzymanie exodusu młodych za granice abwręcz wasze działania dowodzą ,że myślicie tylko o własnych interesach . Bez pomysłu , wiedzy ,wykształcenia i doświadczenia tacy jesteście drodzy panowie . A owocem tego jest stan tego miasta !
(2019.09.19)
@Solder - czy trole z kóleczka w ministerstwie ziobrowym sa bardziej cacy?
nikt21 (2019.09.19)
obstrukacja pisowych czy kolejny patyk w szptych samorządu. .. .a może wykonywanie polecenia z nowogrodzkiej otrzymane smsem?
nikt21 (2019.09.19)

info

5  
  8
aleś se wymyślił. .. pomódl się do pisowego boga o to samo i o rozum!
(2019.09.19)