UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" elbląski samorząd" ,...klasyczny oksymoron,a do tego jeszcze "apeluje" :), no kabaret rodem z Barei
Węgrzech
" elbląski samorząd" ,...klasyczny oksymoron,a do tego jeszcze "apeluje" :), no kabaret rodem z Barei
Węgrzech