Wybrany wątek opinii
PO szuka dziury w całym. Co jest w tym złego, że młodzi ludzie do 26.roku życia są zwolnione z płacenia PIT-u? A może podwyżki należą się osobom, które pracują w mrozie, zimnie i deszczu. A tacy nauczyciele, którzy nic nie robią tylko siedzą w ciepłym w fotelu na d. .. przy biurku
Do moderacji
Odpowiedz
16
18
To trzeba się było uczyć, by siedzieć w ciepełku, a jak się ma IQ rezusa, to się rowy kopie !HE, HE.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7