UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UWAGA, za 200 tys. zł z BO "wykonano" ulicę Garnizonową. "Wykonanie" polegało na wyrównaniu starych płyt betonowych i dołożeniu kilkunastu do końca ulicy. Wokół płyt nawrzucano jakiś żwir czy "coś". Za to wszystko podatnicy zapłacili 200 tys. zł! To jest gospodarność - wywalać kasę podatników na prowizorki? Ziarnko do ziarnka i zbierze się brakująca kasa. ..


Anuluj