66
19.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PIS PIS tylko PIS!!!!!
(2019.09.19)
oczywiście, a potem czarna dziura. .. ..
(2019.09.19)
Tacy radni bezradni, a szczególnie ci za stołem prezydialnym, moim zdaniem nie mają żadnego pomysłu, poubierali białe koszule i siedzą tam dla pieniędzy
Obserwatorka (2019.09.19)

info

16  
  1
tak pacanie :)
hgv (2019.09.19)
panie, weź pan zacznij brać te leki....
prawica (2019.09.19)
brawo
pieknie powiedziane (2019.09.19)
Pis na wieki wikuf i ament
pislamista (2019.09.19)

info

1  
  2
Wróbel ze swoimi nierobami do wymiany !
Zkj (2019.09.19)
cheee jak wam pisiorki źle to głosujta na krasulę
MietekPrzydrożny (2019.09.19)
@Zkj - Spieprzaj dziadu
jabezżadnegotrybu (2019.09.19)