A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PIS PIS tylko PIS!!!!!
oczywiście, a potem czarna dziura. .. ..
Tacy radni bezradni, a szczególnie ci za stołem prezydialnym, moim zdaniem nie mają żadnego pomysłu, poubierali białe koszule i siedzą tam dla pieniędzy
tak pacanie :)
panie, weź pan zacznij brać te leki....
brawo
Pis na wieki wikuf i ament
Wróbel ze swoimi nierobami do wymiany !