UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja się cieszę że będzie mniej pieniędzy. Może zmniejszy się zatrudnienie w ratuszach i innych jednostkach samorządowych ? Będzie mniej marnotrawstwa, może będzie lepsza jakość robót ? Może nie będzie idiotycznych inwestycji : EPT, tor wrotkarski, dziwaczna sygnalizacja przejść dla pieszych

wredny_typ