Wybrany wątek opinii
a ja się cieszę że będzie mniej pieniędzy. Może zmniejszy się zatrudnienie w ratuszach i innych jednostkach samorządowych ? Będzie mniej marnotrawstwa, może będzie lepsza jakość robót ? Może nie będzie idiotycznych inwestycji : EPT, tor wrotkarski, dziwaczna sygnalizacja przejść dla pieszych
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
Dobre
Do moderacji
Odpowiedz
6
3