Wybrany wątek opinii

a ja się cieszę że będzie mniej pieniędzy. Może zmniejszy się zatrudnienie w ratuszach i innych jednostkach samorządowych ? Będzie mniej marnotrawstwa, może będzie lepsza jakość robót ? Może nie będzie idiotycznych inwestycji : EPT, tor wrotkarski, dziwaczna sygnalizacja przejść dla pieszych
wredny_typ (2019.09.19)
Dobre
Z i e l a r z (2019.09.19)
Powrót do komentarzy