UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kaczan - Skup się na jednym nicku i przestań powielać swój nazi-bełkot pod różnymi pseudonimami - mądrości ani sensu w twoich neohitlerowskich wypocinach od tego nie przybywa, żałosny trollu.
RobertKoliński
@Kaczan - Skup się na jednym nicku i przestań powielać swój nazi-bełkot pod różnymi pseudonimami - mądrości ani sensu w twoich neohitlerowskich wypocinach od tego nie przybywa, żałosny trollu.
RobertKoliński