UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kaczan - Skup się na jednym nicku i przestań powielać swój nazi-bełkot pod różnymi pseudonimami - mądrości ani sensu w twoich neohitlerowskich wypocinach od tego nie przybywa, żałosny trollu.

RobertKoliński

Anuluj