UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To pic na wodę, na Francję i Niemcy nie ma co liczyć dlatego musimy mieć sojusz z USA i krajami wrogimi Rosji. A Polski to już nikt nikomu nie podaruje, bo Polska jest coraz bogatszym i silniejszym krajem, na szczęście Rosja jest coraz słabsza w miarę upływu lat.


Anuluj