UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wpis Kolinskiego i zdanie, że napaść Rosjan na nasz kraj nie był "postępkiem" ładnym, ale uzasadnionym wyraźnie wskazuję na to, że piszący te słowa jest niespełnionym pożytecznym idiotą. A fakt, że taki osobnik ma aspiracje na kandydata na posła do Sejmu Rzeczypospolitej może budzić tylko grozę. Nijaki Mazguła podobno pułkownik twierdzi że stan wojenny owszem był i były ścieżki zdrowia, ale wszystko odbyło się bardzo kulturalnie i w miłej atmosferze. Wygląda na to, że Kolinski ma zdanie w tym temacie takie samo jak wspomniany łotr z pod ciemnej gwiazdy. A kończąc nie rozmawia się z pewnymi osabnikami tylko się ich ignoruje. Jako nieobecnych. N ni