UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To pic na wodę, na Francję i Niemcy nie ma co liczyć dlatego musimy mieć sojusz z USA i krajami wrogimi Rosji. A Polski to już nikt nikomu nie podaruje, bo Polska jest coraz bogatszym i silniejszym krajem, na szczęście Rosja jest coraz słabsza w miarę upływu lat.