55
17.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pis to współczesna komuna SWIREK
(2019.09.17)

info

6  
  11
Stojąc w okolicy "panów" z Klubów Gazety Polskiej można na własne uszy posłuchać mowy nienawiści i jadu jakie wylewają się w ich chamskich komentarzach. Ci prawi i sprawiedliwi wszechpolscy katolicy nie potrafią uszanować miejsca, w którym się znajdują (Cmentarz)nie mówiąc już o ludziach ich niezdradzieckie buziulki nie zamykały się nawet podczas modlitwy i apelu poległych. .. Brak słów
Pola Żenady KGP (2019.09.17)

info

7  
  11
hej protel słowo kościół przez klawiaturę wam nie przechodzi :D szatańka gazeto
(2019.09.17)

info

10  
  1
Jak Polska mogła napaść na Czechosłowację skoro Polska odzyskała tylko okupowane przez Czechów tereny od 1919 roku. To właśnie Czesi wtedy napadli na Polskę. Dokonali zbrodni w Stonawie, wymordowali bezbronnych Polaków i zabili brata generała Józefa Hallera Cezarego Hallera. A to co zrobili bolszewicy to Polacy nigdy nie zapomną tego Rosji choćby 100 tysięcy lat minęło.
Zen (2019.09.17)
To może Pan się wypowie w kwestii zbrodni w Stonawie i blokowania dostaw broni dla Polski z Węgier jak Polska walczyła z Bolszewikami?
Zen (2019.09.17)
a co tam robią ludzie tacy jak pan Konert (zdj. 53) którzy mają korzenie w milicji ?
(2019.09.17)

info

10  
  1
Kaczan! Przestań z tym "Pan".
(2019.09.17)
konsul, od czego i po się afiszuje, dowartościować się trzeba, wywyższyć
Lucek (2019.09.17)

info

2  
  0
konsul, wiadomo spięty jak zawsze, wazelina szoł.
(2019.09.17)

info

2  
  0
@Zen - A słyszeliście nacjo-włościaninie Zen o niedawnej blokadzie przez dokerów i związki zawodowe w m. in. Hawrze, Santander, Genui czy Marsylii transportów i dostaw wojskowych dla Arabii Saudyjskiej bombardującej lud Huti w Jemenie? To wysnujcie sobie teraz analogię do "białej" Polski, która napadła (!) w marcu 1919 roku (choć walki zaczęły się już wcześniej, pod np. Mostami w lutym) na rozkaz Piłsudskiego na swoich wschodnich sąsiadów, których później w dodatku podstępnie zdradziła (Petlura), co pamiętają nam do dziś. I zastanówcie się przy tej okazji, dlaczego postępowi robotnicy całej Europy blokowali wtedy transporty wojskowe dla Polski, a będziecie mieli odpowiedź. Ja wiem, że na prawicy lubicie być "męczennikami świata", "pomazańcami" oraz "przedmurzem", ale że historii własnego kraju nie znacie za grosz, to później w różne bzdety propagandowe wolicie wierzyć i nacjo-mitologię uprawiać, niż przeanalizować fakty i wyciągnąć wnioski oraz naukę z wydarzeń. Całe szczęście, że nie wszyscy tak mają, to potem przynajmniej różnych "bandytów przeklętych" mogą i potrafią "odbrązowić", zanim świat, który zupełnie nie przejmuje się waszym kato-narodowym bełkotem zarzuci nam kolaborację z hitlerowcami.
RobertKoliński (2019.09.17)