A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pis to współczesna komuna SWIREK
Stojąc w okolicy "panów" z Klubów Gazety Polskiej można na własne uszy posłuchać mowy nienawiści i jadu jakie wylewają się w ich chamskich komentarzach. Ci prawi i sprawiedliwi wszechpolscy katolicy nie potrafią uszanować miejsca, w którym się znajdują (Cmentarz)nie mówiąc już o ludziach ich niezdradzieckie buziulki nie zamykały się nawet podczas modlitwy i apelu poległych. .. Brak słów
Jak Polska mogła napaść na Czechosłowację skoro Polska odzyskała tylko okupowane przez Czechów tereny od 1919 roku. To właśnie Czesi wtedy napadli na Polskę. Dokonali zbrodni w Stonawie, wymordowali bezbronnych Polaków i zabili brata generała Józefa Hallera Cezarego Hallera. A to co zrobili bolszewicy to Polacy nigdy nie zapomną tego Rosji choćby 100 tysięcy lat minęło.
To może Pan się wypowie w kwestii zbrodni w Stonawie i blokowania dostaw broni dla Polski z Węgier jak Polska walczyła z Bolszewikami?
a co tam robią ludzie tacy jak pan Konert (zdj. 53) którzy mają korzenie w milicji ?
Kaczan! Przestań z tym "Pan".
konsul, od czego i po się afiszuje, dowartościować się trzeba, wywyższyć
konsul, wiadomo spięty jak zawsze, wazelina szoł.
@Zen - A słyszeliście nacjo-włościaninie Zen o niedawnej blokadzie przez dokerów i związki zawodowe w m. in. Hawrze, Santander, Genui czy Marsylii transportów i dostaw wojskowych dla Arabii Saudyjskiej bombardującej lud Huti w Jemenie? To wysnujcie sobie teraz analogię do "białej" Polski, która napadła (!) w marcu 1919 roku (choć walki zaczęły się już wcześniej, pod np. Mostami w lutym) na rozkaz Piłsudskiego na swoich wschodnich sąsiadów, których później w dodatku podstępnie zdradziła (Petlura), co pamiętają nam do dziś. I zastanówcie się przy tej okazji, dlaczego postępowi robotnicy całej Europy blokowali wtedy transporty wojskowe dla Polski, a będziecie mieli odpowiedź. Ja wiem, że na prawicy lubicie być "męczennikami świata", "pomazańcami" oraz "przedmurzem", ale że historii własnego kraju nie znacie za grosz, to później w różne bzdety propagandowe wolicie wierzyć i nacjo-mitologię uprawiać, niż przeanalizować fakty i wyciągnąć wnioski oraz naukę z wydarzeń. Całe szczęście, że nie wszyscy tak mają, to potem przynajmniej różnych "bandytów przeklętych" mogą i potrafią "odbrązowić", zanim świat, który zupełnie nie przejmuje się waszym kato-narodowym bełkotem zarzuci nam kolaborację z hitlerowcami.