UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - idz zgłoś sie na 1000 lecia albo do żółtego domku na Winną, i tam opowiedz im o swoich fanaberiach, oni ci powiedzą jakie jest rozwiązanie
007
@RobertKoliński - idz zgłoś sie na 1000 lecia albo do żółtego domku na Winną, i tam opowiedz im o swoich fanaberiach, oni ci powiedzą jakie jest rozwiązanie
007