UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - idz zgłoś sie na 1000 lecia albo do żółtego domku na Winną, i tam opowiedz im o swoich fanaberiach, oni ci powiedzą jakie jest rozwiązanie

007

Anuluj