Wybrany wątek opinii
@Zen - A słyszeliście nacjo-włościaninie Zen o niedawnej blokadzie przez dokerów i związki zawodowe w m. in. Hawrze, Santander, Genui czy Marsylii transportów i dostaw wojskowych dla Arabii Saudyjskiej bombardującej lud Huti w Jemenie? To wysnujcie sobie teraz analogię do "białej" Polski, która napadła (!) w marcu 1919 roku (choć walki zaczęły się już wcześniej, pod np. Mostami w lutym) na rozkaz Piłsudskiego na swoich wschodnich sąsiadów, których później w dodatku podstępnie zdradziła (Petlura), co pamiętają nam do dziś. I zastanówcie się przy tej okazji, dlaczego postępowi robotnicy całej Europy blokowali wtedy transporty wojskowe dla Polski, a będziecie mieli odpowiedź. Ja wiem, że na prawicy lubicie być "męczennikami świata", "pomazańcami" oraz "przedmurzem", ale że historii własnego kraju nie znacie za grosz, to później w różne bzdety propagandowe wolicie wierzyć i nacjo-mitologię uprawiać, niż przeanalizować fakty i wyciągnąć wnioski oraz naukę z wydarzeń. Całe szczęście, że nie wszyscy tak mają, to potem przynajmniej różnych "bandytów przeklętych" mogą i potrafią "odbrązowić", zanim świat, który zupełnie nie przejmuje się waszym kato-narodowym bełkotem zarzuci nam kolaborację z hitlerowcami.
Do moderacji
Odpowiedz
3
13
A jaki to ma związek z Polską? Porównuje Pan reżim Saudów i Huti do Polski. Czesi blokowali pomoc od naszych wiernych sojuszników Węgrów. Polska nikogo nie napadła, natomiast Rosja okupowała polskie ziemie sprzed I rozbioru. Finansowała polskich komunistów socjalistów co już było wypowiedzeniem wojny, bo komuniści byli wrogami Polski. A co Pan mówi o francuskich czy włoskich i hiszpańskich portach. Tam partie faszystowskie i komunistyczne, które są bardziej zbrodnicze od faszyzmu działają legalnie. Komuniści są odpowiedzialni za śmierć ponad 100 milionów ludzi w tym kilku milionów Polaków i ich się toleruje np w PE mnie to ciekawi jak to możliwe? Dla nazistów była Norymberga, to i dla Komunistów powinnna być.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Zen - Bełkot niedouczonego propagandysty nie mającego pojęcia o faktach, ani nie znającego nawet pojęcia "analogia", szkoda mojego czasu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
13
@RobertKoliński - idz zgłoś sie na 1000 lecia albo do żółtego domku na Winną, i tam opowiedz im o swoich fanaberiach, oni ci powiedzą jakie jest rozwiązanie
Do moderacji
Odpowiedz
8
3