UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielu ludzi zapomina o tym, że gdyby nie Ruskie to wojna nigdy by nie wybuchła. To oni, godząc się na propozycję Hitlera i podpisując pakt Ribbentrop-Mołotow umożliwili rozpoczęcie działań wojennych. Bez ich sojuszu Hitler nigdy by się nie zdecydował na takie działania. Właśnie dlatego wystąpił do nich o pakt. A później zgrywali wielkich wyzwolicieli tylko dlatego, że. .. Hitler ich napadł. Dziwne, że takiej misji wyzwolenia i obrony Polaków przed Hitlerem nie czuli we wrześniu 1939 r. :) Nawet nie odebrali mundurów czy dokumentów naszym żołnierzom zamordowanym w Katyniu, bo myśleli, że Polski już nigdy nie będzie i się o tym nie dowiemy. A teraz odszczekują się histerycznie, gdy wreszcie wysadzamy w powietrze pomniki ku czci zbrodniczej Armii Czerwonej.

Batory

Anuluj