28
13.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A może być najpierw sprawdził kim jest prelegent i jaka wartość jako człowiek, menager daje innym i tutaj na pewno Ciebie zadziwe zrobił to za darmo. To dzięki takim osobom mówi się na świecie o Polsce na pewno nie dzięki takim jak Ty. Proszę tez o podesłanie linków do tych Twoich wystąpień które prowadziłeś dla przedsiębiorców czy nawet pracowników chętnie obejrzę Twój kunszt trenerski czy wiedzę menagerska. Chyba ze jedyna wiedza to pisanie jak to zle jest i nie dobrze. Dodatkowo pytam czy Ty znasz tych ludzi którzy tam są ? Wiesz kim są? Jacy są na codzień? Ile osób zatrudniają ? Ile płaca? Ze ich obrażasz ? Bądź w końcu fair i napisz coś rzetelnie. Znam kołku z nich i nie zatrudniają ani za2,5 na h ani na śmieciami problemu z bhp czy PIPem także nie maja. Cześć z nich to JDG wiec nie ma jak założyć tam związków. Z drugiej strony czy od razu w każdej firmie musi być związek bo każda firma jest zła. Polecam refleksji za czym napiszesz kolejna bzdurę która na pewno oddała Ciebie jako naszego przedstawiciel Elbląga w polityce.
Miły gość (2019.09.14)
Po to się zebrali aby się uczyć od lepszych i wyciągać wnioski jak ten biznes w Polsce robić. Po to są między innymi tamie spotkania. Dodam wielu z tych młodych prowadzi DG i ma przychody wielo-milionowe maja super biznes tylko nie mówią o tym przez takie komentarze bo w Elblagu lepiej się nie przyznawać bo oś razu zostaniesz opisany jako złodziej prywaciarz
Miły gość (2019.09.14)
@Miły gość - Miły gościu, ależ ja naprawdę (i podejrzewam, że nie tylko ja:) bardzo chętnie się dowiem ileż to płacą swoim pracownikom tuzy elbląskiego biznesu - proszę uprzejmie podzielić się z nami takimi informacjami:)
RobertKoliński (2019.09.14)
Socjaliści są ciekawi ile prywaciarze płacą. Może zapytają pracodawców np. sektora budowlanego czy innego jak pracownicy pracują. Czy warci są choćby połowy tego co im płacą. Czerwony
(2019.09.14)
Zapytuję zatem i o to - jak pracują pracownicy we wspomnianym przez ob. Czerwonego sektorze i jak płacą im za ich pracę prywaciarze?:)
RobertKoliński (2019.09.14)
Cała prawda o kandydacie na posła PiS, Leonardzie Krasulskim i jego synu na [kod. elblag. pl]
(2019.09.14)

info

3  
  1
sami teoretycy tutaj piszą i się mądrzą że pracodawcy to czy tamto że ustrój taki czy inny - po prostu większość tutaj ale z pewnością nie wszyscy to po prostu nieudacznicy czy to jako pracownicy czy też jako pracodawcy. No bo jeżeli p. Robert sam pisze że musiał zamknąć swoją działalność i emigrować to o czym to świadczy? A ci co to ich pracodawca źle traktuje to radzę zmienić pracodawcę, jeżeli jesteś dobry w tym co robisz to po prostu zacznij wymagać od pracodawcy i uwierz w siebie lub załóż własną działalność i zostań własnym szefem, ja tak zrobiłem 10 lat temu i nie narzekam ani moi pracownicy, płacę podatki i żyje mi się dobrze.
(2019.09.14)

info

2  
  1
dlaczego nie było zięcia amatora dyrektora od piłki siatkowej
(2019.09.15)

info

1  
  0