UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może być najpierw sprawdził kim jest prelegent i jaka wartość jako człowiek, menager daje innym i tutaj na pewno Ciebie zadziwe zrobił to za darmo. To dzięki takim osobom mówi się na świecie o Polsce na pewno nie dzięki takim jak Ty. Proszę tez o podesłanie linków do tych Twoich wystąpień które prowadziłeś dla przedsiębiorców czy nawet pracowników chętnie obejrzę Twój kunszt trenerski czy wiedzę menagerska. Chyba ze jedyna wiedza to pisanie jak to zle jest i nie dobrze. Dodatkowo pytam czy Ty znasz tych ludzi którzy tam są ? Wiesz kim są? Jacy są na codzień? Ile osób zatrudniają ? Ile płaca? Ze ich obrażasz ? Bądź w końcu fair i napisz coś rzetelnie. Znam kołku z nich i nie zatrudniają ani za2,5 na h ani na śmieciami problemu z bhp czy PIPem także nie maja. Cześć z nich to JDG wiec nie ma jak założyć tam związków. Z drugiej strony czy od razu w każdej firmie musi być związek bo każda firma jest zła. Polecam refleksji za czym napiszesz kolejna bzdurę która na pewno oddała Ciebie jako naszego przedstawiciel Elbląga w polityce.
Miły gość