UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po to się zebrali aby się uczyć od lepszych i wyciągać wnioski jak ten biznes w Polsce robić. Po to są między innymi tamie spotkania. Dodam wielu z tych młodych prowadzi DG i ma przychody wielo-milionowe maja super biznes tylko nie mówią o tym przez takie komentarze bo w Elblagu lepiej się nie przyznawać bo oś razu zostaniesz opisany jako złodziej prywaciarz
Miły gość