UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
sami teoretycy tutaj piszą i się mądrzą że pracodawcy to czy tamto że ustrój taki czy inny - po prostu większość tutaj ale z pewnością nie wszyscy to po prostu nieudacznicy czy to jako pracownicy czy też jako pracodawcy. No bo jeżeli p. Robert sam pisze że musiał zamknąć swoją działalność i emigrować to o czym to świadczy? A ci co to ich pracodawca źle traktuje to radzę zmienić pracodawcę, jeżeli jesteś dobry w tym co robisz to po prostu zacznij wymagać od pracodawcy i uwierz w siebie lub załóż własną działalność i zostań własnym szefem, ja tak zrobiłem 10 lat temu i nie narzekam ani moi pracownicy, płacę podatki i żyje mi się dobrze.