UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapytuję zatem i o to - jak pracują pracownicy we wspomnianym przez ob. Czerwonego sektorze i jak płacą im za ich pracę prywaciarze?:)
RobertKoliński
Zapytuję zatem i o to - jak pracują pracownicy we wspomnianym przez ob. Czerwonego sektorze i jak płacą im za ich pracę prywaciarze?:)
RobertKoliński