UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapytuję zatem i o to - jak pracują pracownicy we wspomnianym przez ob. Czerwonego sektorze i jak płacą im za ich pracę prywaciarze?:)

RobertKoliński

Anuluj