A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem członkiem TB i zaczynałem od zera. To co robimy pomaga. Ciężką pracą żyje na co dzień. Pozdrawiam.
@RobertKoliński - Koliński, czy w twoim wyimaginowanym świecie, w którym króluje prawo i sprawiedliwość (aż dziwne hahahaha) istnieje coś takiego jak giełda papierów wartościowych, nie mówiąc już o giełdzie Nowojorskiej? Przecież to obraz czystego, niczym nie skrępowanego kapitalizmu i wyzysku w najpodlejszej postaci. Czy wg ciebie elbląski przedsiębiorca w osobie P. Wójcik jest złodziejem i wyzyskiwaczem? A jak wg ciebie przedstawia się sylwetka Czarzastego, Palikota i wielu innych biznesmenów z PO? Czy chcesz powiedzieć, że oni oszukują, kradną, wyzyskują? Czy dla ciebie każdy, kto swoją pracą do czegoś dochodzi, jest godny pożałowania? Naprawdę, nie rozumiem Kolińskiego i wszystkich lewicowców którzy uważają, że chleb rośnie na drzewach. Przecież ten chleb ktoś musi wyprodukować, w prywatnej piekarni, w której ten wredny właściciel wyzyskuje tych biednych ludzi. W jakim ty Świecie żyjesz?
@RobertKoliński - Koliński, zaczynam się ciebie bać. Władza ludowa i europostępowi socjaliści zrobią wkrótce porządek? Nie znam ciebie człowieku i nie chcę ciebie obrażać, ponieważ nie na tym polega konwersacja, liczy się siła argumentów, a nie argument siły, niemniej jeżeli zażywasz jakieś używki to błagam, wez połowę. Przecież tymi słowami i argumentami chcesz wywołać kolejną socjalistyczną rewolucję. Chcesz wsadzać do łagrów biznesmenów, wszystko uspołecznić? Przecież my to przerabialiśmy przez chyba 40 lat i ledwo zdołaliśmy z tego wyjść! Dobrze się stało, że na forum przedstawiłeś prawdziwy obraz lewicy i tzw. socjaldemokratów, wybory szybko to zrewidują.
O słodki Karolu Marksie, Fundamencie Socjalistycznego Postępu, Gwiazdo Zaranna Proletariatu - gdyby to ode mnie zależało, to pierwsi do tych twoich "łagrów" trafiliby wszyscy pozbawieni poczucia humoru, na przymusową re-edukację, jak u Papcia Chmiela! xD Swoją drogą, to dość znamiennym jest, że wystarczy lekko skrobnąć temat wyzysku pracowniczego w elbląskich świątyniach kapitalizmu a zaraz podnosi się wycie "białych kołnierzyków" i żuławskich wannabies-Jeff-Bezos oraz pojawia chęć obrażania rozmówcy i zarzut o "komunis"; informuję uprzejmie, że jak najbardziej chcę wywołać Wielką Rewolucję Socjalistyczną (w głowach:), która zmiecie zalegające od 30 lat w Polsce złogi dzikiego kapitalizmu i doprowadzi do ucywilizowania, wciąż niecywilizowanych i trzecioświatowych, stosunków pracowniczych w naszym kraju (i mieście). Po to właśnie kandyduję, żeby wreszcie i nad Polską zajaśniała w końcu Jutrzenka Pracowniczej Swobody, tak mi dopomóż Różo Najczerwieńsza Luksemburg i wszyscy Lewaccy Ojcowie Zjednoczonej Europy, Patronki Uczciwych Pracodawców i Na Czas Wypłacanych, Godnych Pensji!:)
@RobertKoliński - Ok, każdy ma prawo do swojego zdania. Na tym polega demokracja, ponieważ w socjalizmie nie ma i nigdy nie było wolności słowa i przekonań. Za jakiekolwiek odstępstwa wsadzano do więzień.
Po tych wpisach wnioskuję, że obywatel jest jednak dość młodym człowiekiem, który ten "krwiożerczy socjalizm" to zna wyłącznie z bajań starszyzny (zapewne kościelno-prawicowej) i legend sandałowego drzewa;) Ale nic to - jeszcze wyedukujemy!;)
zebrali się ci co chcą byśmy pracowali dla nich za 2,50 zł /h
@RobertKoliński - Edukuj, edukuj, niemniej aby tego dokonać trzeba coś umieć.
jesteś młody chcesz prowadzić i rozwijać biznes, przeczytaj komentarze i wyciągnij wnioski.