UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Miły gość - Miły gościu, ależ ja naprawdę (i podejrzewam, że nie tylko ja:) bardzo chętnie się dowiem ileż to płacą swoim pracownikom tuzy elbląskiego biznesu - proszę uprzejmie podzielić się z nami takimi informacjami:)

RobertKoliński

Anuluj