UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Miły gość - Miły gościu, ależ ja naprawdę (i podejrzewam, że nie tylko ja:) bardzo chętnie się dowiem ileż to płacą swoim pracownikom tuzy elbląskiego biznesu - proszę uprzejmie podzielić się z nami takimi informacjami:)
RobertKoliński