UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jak najbardziej istnieje w moim (realnym:) świecie instrument kapitalistycznego nabijania w butelkę i kreator baniek oraz cyklicznych kryzysów gospodarczych, czyli giełda, zyski z której należy notabene jak najszybciej jeszcze wyżej opodatkować:) Co do wspomnianych kapitalistów, to personalnie nie będę się tu wypowiadał, bo osobiście nie znam człowieka, ale znam za to relacje z pierwszej ręki od zatrudnionych u wspomnianego kapitalisty (i jego familii) osób, które bynajmniej nie są całkiem pochlebne; nie dotyczy to zresztą tylko tego przedsiębiorcy, ale całkiem sporej grupy również innych elbląskich "pracodawców". Do tego świetnie wiem na czym polega proces produkcji czy dystrybucji w kapitalizmie i podtrzymuję swoje stanowisko, że jeśli ktoś oszukuje pracowników na pensjach, prawach pracowniczych, BHP, dopuszcza do mobbingu w zakładzie, rżnie na premiach, nadgodzinach, zawyża normy produkcyjne, zwalnia ludzi za próby uzwiązkowienia pracowniczego i generalnie łamie prawa zatrudnionych (za to na kolejne lux-fury co roku i inwestycje w nieruchomości zawsze jest), to jest podłem wyzyskiwaczem i kapitalistycznem krwiopijcą, z którymi władza ludowa i postępowi eurosocjaliści zrobią wkrótce porządek;)
RobertKoliński