UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Ok, każdy ma prawo do swojego zdania. Na tym polega demokracja, ponieważ w socjalizmie nie ma i nigdy nie było wolności słowa i przekonań. Za jakiekolwiek odstępstwa wsadzano do więzień.


Anuluj