UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O słodki Karolu Marksie, Fundamencie Socjalistycznego Postępu, Gwiazdo Zaranna Proletariatu - gdyby to ode mnie zależało, to pierwsi do tych twoich "łagrów" trafiliby wszyscy pozbawieni poczucia humoru, na przymusową re-edukację, jak u Papcia Chmiela! xD Swoją drogą, to dość znamiennym jest, że wystarczy lekko skrobnąć temat wyzysku pracowniczego w elbląskich świątyniach kapitalizmu a zaraz podnosi się wycie "białych kołnierzyków" i żuławskich wannabies-Jeff-Bezos oraz pojawia chęć obrażania rozmówcy i zarzut o "komunis"; informuję uprzejmie, że jak najbardziej chcę wywołać Wielką Rewolucję Socjalistyczną (w głowach:), która zmiecie zalegające od 30 lat w Polsce złogi dzikiego kapitalizmu i doprowadzi do ucywilizowania, wciąż niecywilizowanych i trzecioświatowych, stosunków pracowniczych w naszym kraju (i mieście). Po to właśnie kandyduję, żeby wreszcie i nad Polską zajaśniała w końcu Jutrzenka Pracowniczej Swobody, tak mi dopomóż Różo Najczerwieńsza Luksemburg i wszyscy Lewaccy Ojcowie Zjednoczonej Europy, Patronki Uczciwych Pracodawców i Na Czas Wypłacanych, Godnych Pensji!:)
RobertKoliński