UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Koliński, czy w twoim wyimaginowanym świecie, w którym króluje prawo i sprawiedliwość (aż dziwne hahahaha) istnieje coś takiego jak giełda papierów wartościowych, nie mówiąc już o giełdzie Nowojorskiej? Przecież to obraz czystego, niczym nie skrępowanego kapitalizmu i wyzysku w najpodlejszej postaci. Czy wg ciebie elbląski przedsiębiorca w osobie P. Wójcik jest złodziejem i wyzyskiwaczem? A jak wg ciebie przedstawia się sylwetka Czarzastego, Palikota i wielu innych biznesmenów z PO? Czy chcesz powiedzieć, że oni oszukują, kradną, wyzyskują? Czy dla ciebie każdy, kto swoją pracą do czegoś dochodzi, jest godny pożałowania? Naprawdę, nie rozumiem Kolińskiego i wszystkich lewicowców którzy uważają, że chleb rośnie na drzewach. Przecież ten chleb ktoś musi wyprodukować, w prywatnej piekarni, w której ten wredny właściciel wyzyskuje tych biednych ludzi. W jakim ty Świecie żyjesz?