Wybrany wątek opinii

Ciekawe ilu z nich ma "zawód: syn", a lu dorobiło się od zera, bez dotacji, uczciwie płacąc podatki i godne pensje pracownikom. Tych pierwszych zapewne jest tam 90%
WpłatomatWroblewskiego (2019.09.13)
Jestem członkiem TB i zaczynałem od zera. To co robimy pomaga. Ciężką pracą żyje na co dzień. Pozdrawiam.
Kamil E (2019.09.13)
Powrót do komentarzy