Wybrany wątek opinii
Ciekawe ilu z nich ma "zawód: syn", a lu dorobiło się od zera, bez dotacji, uczciwie płacąc podatki i godne pensje pracownikom. Tych pierwszych zapewne jest tam 90%
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Jestem członkiem TB i zaczynałem od zera. To co robimy pomaga. Ciężką pracą żyje na co dzień. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3