UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie " NA BOGATO. No cóż NIE ma co tu pisać o jakiejś profilaktyce a ostrzejszym karaniu, konfiskaty samochodu jeżeli został przyłapany akurat właściciel, bezwzględnemu dożywotnio odbieraniu prawo jazd itp. itd. Niestety ludzi muszą się bać, wsiadać za kierownicę na podwójnym gazie, bo póki co to wielu ma to w głębokim poważaniu. Amen.

pampi-ZAWADA

Anuluj