Wybrany wątek opinii

Dawno temu miałem wuja,który na trzeźwo miał 3 promile a po wypiciu to chyba nikt mu nie mierzył;)
Goral (2019.09.11)
Patologiczna rodzina i czym Ty się chwalić?
Gosc123 (2019.09.11)
Powrót do komentarzy