UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krotka ławka,brak napastnika.Do tego wszystkiego brak dopingu.To są skutki słabej gry Olimpii .Obawiam się żeby Olimpii nie siadła kondycja.Nie umiemy grać absolutnie ataku pozycyjnego.Wiedzieli o tym miedzy innymi St Wola i Pruszków.


Anuluj