UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Krotka ławka,brak napastnika.Do tego wszystkiego brak dopingu.To są skutki słabej gry Olimpii .Obawiam się żeby Olimpii nie siadła kondycja.Nie umiemy grać absolutnie ataku pozycyjnego.Wiedzieli o tym miedzy innymi St Wola i Pruszków.