UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy zdzebko myślący kibic Olimpii wie,że Olimpia gdyby miała nawet szansę awansu to nie ma kasy.Zaraz się zacznie dosypywanie kasiory po 500 czy 600 koła ale innej drużynie ale nie Olimpii która ma najwięcej kibiców i jest najbardziej rozpoznawalną elbląskà drużyną w Polsce.


Anuluj