UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobry mecz Znicza i niezły Olimpii. Znicz taktycznie przerasta te ligę. Po szczęśliwie zdobytym golu zagęścili środek pola i bronili na swojej połowie w jedenastu. Nietrafiona zmiana na Filipczyka, chłopak chyba się nawet za bardzo nie spocił a gra zbyt bojaźliwie, za bardzo na alibi. Trzeba było spróbować Krasy na skrzydle lub może Kordykiewicza - bardziej zaawansowanych technicznie, ale to wymaga odwagi.