45
30.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W celu zapobieżenia manipulacjom można głosować dwa dni po pierwszym wejściu na portEl lub ostatnim usunięciu plików cookie. Proszę spróbować za 47 godz. Głosowanie nie działa w trybie incognito! ooooo sziiiiit
(2019.08.31)
Smalec byl (jest) nutellą mojego dziecinstwa. Raz w zyciu mialem okazje zjesc go prosto od swiniaka. Dziadek zabil go powiesil za nogi ma hakach umocowanych na belce w stodole. Mialem moze z 4 lata. Powiedzial choc spróbuj. A co to ? Zobaczysz. Wzial palcem wydłubał prosto z ubitego wiszącego rozprutego świniaka kawałek smalczyku i dal mi spróbowac. Taką miałem degustację. Smalec pierwsza klasa. Plus swojski chleb na wsi i mleko, kto nie jadł ten nie wie co co to znaczy.
(2019.08.31)
Pampi - a co tam! Od czego jest linia kredytowa!
(2019.08.31)
Pamiętaj chleb nigdy nie jest paskudny...
(2019.08.31)
Dał ci spróbować niebadane mięso?! Zbadaj się na włośnicę...
(2019.08.31)
a może to był ksiondz wtej stodole? przypomnij sobie dokładnie i leć do Sekielskiego, ma kręcić drugi odcinek o pedofilach w sutannach
Pokoiki (2019.08.31)
Chlebek najlepszy na zakwasie to u Raszczyka
(2019.08.31)

info

0  
  7
No mam włosy, chodze do fryzjera. Za późno
(2019.08.31)
Ile osób, ma dziś sensacje żołądkowe po wizycie na jarmarku?
gr7 (2019.08.31)

info

4  
  1
no i fajnie, że coś się dzieje w elblagu. .. .
nikt21 (2019.08.31)

info

5  
  0