A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wow chleb ze smalcem już jadę z zakopca z dzesiką brajanckiem
A teraz w mediach wszędzie zdrowa żywność i smalec nie zdrowy,przecież to hit wszystkich jarmarków tylko jak za kromkę to troche za drogo,Pozdrawiam wszystkich pseudo zdrowo jedzących,Najlepsza żywność to najmniej przetworzona z ubitego wieprzka he he
w ramach zadania domowego dowiedz się co oznacza słowo "bombelki" ciemna maso kosmicza
Chleb ze smalcem w Elblagu to już wypas takie rządy mamy . Oni w Hotelu na rachunek UM jedli coś innego a my 8 zł za chleb ze smalcem . Mam wrażenie ze coś nas zaczyna nas dzielić jak w 89 roku kiedy niektórzy radni z pałkami pod kościołem w Gdańsku latali .
My robim to tak: jade do zaprzyjaznionego rzeznika ktory trzepie kiełbę dla biedry, kupuje 100 kg, robie straganik, taki a' la kramikz XVI wieku, ubieram sie jak sługa mieszka I i wywalam cene za kiełbę 80 zł za kg, podobnie z chlebkiem. Piszę na szyldzie, że to kiełba z puszczy gdzie co rano zubr do mnie zaglada a puchacz patrzy sie jak robie tę kiełbę:)
Januszy nie brakuje, ciesza sie jak dziecko z cukierka i pytaja o recepturę:) ja pekam ze smiechu, ale mowie: ta kiełbaska to receptura z dawien dawna:) i za pare dni nastepny jarmark. Po 2 miesiacach pracy kieszen mi pęka i przesiadam sie na food trucka z podobnym badziewiem za podobna kaske. ..