Wybrany wątek opinii
Raz Dwa Trzy ...
REWELACJA ????????????
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
Nie wiem czemu pokazuje znaki zapytania.
Miały być emotikony.
W każdym bądź razie cieszę się z tego koncertu
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@BLACK - Bo postępowi, nowocześni lewacy z Portelu technologicznie są 15 lat w plecy i nigdy o emotikonach nie słyszeli. Taki paradoks postępowego lewactwa.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
W celu zapobieżenia manipulacjom można głosować dwa dni po pierwszym wejściu na portEl lub ostatnim usunięciu plików cookie. Proszę spróbować za 47 godz.
Głosowanie nie działa w trybie incognito! ooooo sziiiiit
Do moderacji
Odpowiedz
2
0