45
30.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak bede chcial zjesc dobry chleb ze smalcem i ogorkiem to zajade na NOWA, HOLANDIE I ZA DARMO najem SIE DO SYTA ZA FREE. ., GLOWKA PRACUJE. , MOZG JEST PO TO BY Z NIEGO KORZYSTAC
MALY GNOJEK;) (2019.08.30)
Super impreza do wyboru do koloru ludzie zawsze będą marudzić bo myślą że będzie za darmo wielki szacun dla organizatorów super widziałem z żoną ochronę bardzo ładne stroje profesjonalizm ochrona z Olsztyna lub Gdańska
Nikoś (2019.08.30)

info

6  
  6
Rejs statkiem Elwinga, albo po Kanale Elbląskim, wizyta w Katedrze na wieży, Muzeum Archeologicznym i Galerii El.
(2019.08.30)
Łba nie urywa to święto, a szczególnie ceny.
(2019.08.30)
kiedys jak byłem biedny i na marginesie też sam wytapiałem smalec, dzisiaj mam hajs i już nie muszę tego robić, stać mnie aby moje bombelki,żona i ja abyśmy jedni kanapki ze smalcem i ogorkami kiszonymi na jarmarku,niech wszyscy widzą, ze mamy hajs i nas stać, a ty bidaku wytapiaj se smalec w chacie i jedz w chacie, kto ciebie zauważy w ogole bidaku,
father hamilias (2019.08.30)
dobre kanapki z prawdziwym smalcem a nie z marketu są pod 25 zl za 15 cm kanapki
W chcesz (2019.08.30)
Jak ci nie pasuje to nie korzystaj i myśl mózgiem może coś w nim za świta , chociaż wątpię
Elblążanin 666 (2019.08.30)
Jak chcesz zjeść za darmo i idź do księży może ci dadzą
Elblążanin 666 (2019.08.30)
Chcecie coś kupić to zapłacić , jak ktoś chce za darmo to w domu siedzieć . Jak się nie podoba to sybir won z Elbląga .
Elblążanin 666 (2019.08.30)

info

3  
  11
bo to są bombowe bąbelki
(2019.08.31)