A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak bede chcial zjesc dobry chleb ze smalcem i ogorkiem to zajade na NOWA, HOLANDIE I ZA DARMO najem SIE DO SYTA ZA FREE. ., GLOWKA PRACUJE. , MOZG JEST PO TO BY Z NIEGO KORZYSTAC
Super impreza do wyboru do koloru ludzie zawsze będą marudzić bo myślą że będzie za darmo wielki szacun dla organizatorów super widziałem z żoną ochronę bardzo ładne stroje profesjonalizm ochrona z Olsztyna lub Gdańska
Rejs statkiem Elwinga, albo po Kanale Elbląskim, wizyta w Katedrze na wieży, Muzeum Archeologicznym i Galerii El.
Łba nie urywa to święto, a szczególnie ceny.
kiedys jak byłem biedny i na marginesie też sam wytapiałem smalec, dzisiaj mam hajs i już nie muszę tego robić, stać mnie aby moje bombelki,żona i ja abyśmy jedni kanapki ze smalcem i ogorkami kiszonymi na jarmarku,niech wszyscy widzą, ze mamy hajs i nas stać, a ty bidaku wytapiaj se smalec w chacie i jedz w chacie, kto ciebie zauważy w ogole bidaku,
dobre kanapki z prawdziwym smalcem a nie z marketu są pod 25 zl za 15 cm kanapki
Jak ci nie pasuje to nie korzystaj i myśl mózgiem może coś w nim za świta , chociaż wątpię
Jak chcesz zjeść za darmo i idź do księży może ci dadzą
Chcecie coś kupić to zapłacić , jak ktoś chce za darmo to w domu siedzieć . Jak się nie podoba to sybir won z Elbląga .
bo to są bombowe bąbelki