UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a może to był ksiondz wtej stodole? przypomnij sobie dokładnie i leć do Sekielskiego, ma kręcić drugi odcinek o pedofilach w sutannach
Pokoiki
a może to był ksiondz wtej stodole? przypomnij sobie dokładnie i leć do Sekielskiego, ma kręcić drugi odcinek o pedofilach w sutannach
Pokoiki