42
22.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W Elblągu w zakladch pracy są fahowcy od robotnika do kierownika, których za to brakuje w UM Elbląg. Mosty w Elblągu sie sypią lub należy wybudowac nowe bo mosty sa za wąskie. i prosze jest firma w Elblągu która sprosta zapotrzebowaniom i zaowieniom. Tylko za obecnego prezydenta ?????
(2019.08.22)

info

33  
  5
Tak się składa, że mam wyższe wykształcenie i sam zatrudniam ludzi i dokładnie się orientuję w rynku pracy, także pudło ze złośliwym komentarzem koleś.
tenodpierwszegowpisu (2019.08.22)
Tytul znowu brzmi niejednoznacznie. Schizofrenicznie. W Elblagu wyprodukowano ... gdyby powstalo to do uzytku w Elblagu. A tak mataczycie w tytulach. Czas sie wyprowadzic do Gdanska.
(2019.08.22)

info

4  
  5
Widać właśnie jak się orientujesz, w branży metalowej dobrze płacą fachowcom.
(2019.08.22)
A co z naszymi mostami zwodzonymi?poniewarz ułożona kostka drewniana na nawierzchni już spruchniała,trochę za szybko jak na kilka lat,jest jakaś reklamacja u wykonawcy?
(2019.08.22)

info

2  
  1
Tania siła sam jesteś murzynem
(2019.08.22)
Psiak jesteś skoro zatrudniasz tanią siłę roboczą i tyle w temacie
(2019.08.22)
Psiak jesteś skoro zatrudniasz tanią siłę roboczą i tyle w temacie
(2019.08.22)
W Elblagu kolego nieopodal sa produkowane turbiny od lat i to najwyzsxej klasy. Co ty wiesz.
(2019.08.23)
Dobra robota za 2 tyś i czapka drobnych miesięczne
Zniewolony (2019.08.23)

info

1  
  2