A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Elblągu w zakladch pracy są fahowcy od robotnika do kierownika, których za to brakuje w UM Elbląg. Mosty w Elblągu sie sypią lub należy wybudowac nowe bo mosty sa za wąskie. i prosze jest firma w Elblągu która sprosta zapotrzebowaniom i zaowieniom. Tylko za obecnego prezydenta ?????
Tak się składa, że mam wyższe wykształcenie i sam zatrudniam ludzi i dokładnie się orientuję w rynku pracy, także pudło ze złośliwym komentarzem koleś.
Tytul znowu brzmi niejednoznacznie. Schizofrenicznie. W Elblagu wyprodukowano ... gdyby powstalo to do uzytku w Elblagu. A tak mataczycie w tytulach. Czas sie wyprowadzic do Gdanska.
Widać właśnie jak się orientujesz, w branży metalowej dobrze płacą fachowcom.
A co z naszymi mostami zwodzonymi?poniewarz ułożona kostka drewniana na nawierzchni już spruchniała,trochę za szybko jak na kilka lat,jest jakaś reklamacja u wykonawcy?
Tania siła sam jesteś murzynem
Psiak jesteś skoro zatrudniasz tanią siłę roboczą i tyle w temacie
Psiak jesteś skoro zatrudniasz tanią siłę roboczą i tyle w temacie
W Elblagu kolego nieopodal sa produkowane turbiny od lat i to najwyzsxej klasy. Co ty wiesz.
Dobra robota za 2 tyś i czapka drobnych miesięczne