UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja zamarzyłam, że w Elblągu się pojawi taka kladka jako atrakcja turystyczna charakterystyczna dla Gdanska. A tu lipa. Jak zawsze zyskuje Gdansk.

HTK

Anuluj