UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja zamarzyłam, że w Elblągu się pojawi taka kladka jako atrakcja turystyczna charakterystyczna dla Gdanska. A tu lipa. Jak zawsze zyskuje Gdansk.
HTK
A ja zamarzyłam, że w Elblągu się pojawi taka kladka jako atrakcja turystyczna charakterystyczna dla Gdanska. A tu lipa. Jak zawsze zyskuje Gdansk.
HTK