UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie mogliby zrobić takiej obrotowej kładki w Osłonce i wytyczyć szlak rowerowy nad morze do Sztutowa - to by był extra bonus dla rejonu i turystów w letnią porę
Mietek 1967
A nie mogliby zrobić takiej obrotowej kładki w Osłonce i wytyczyć szlak rowerowy nad morze do Sztutowa - to by był extra bonus dla rejonu i turystów w letnią porę
Mietek 1967