UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz u nas powstanie wielka scena dla homosiów ,których zaprosili nasi włodarze na 28 września . Jakoś mnie nie dziwi , że ta nasza lokalna władza sympatyzuje z takim środowiskiem .Wielki Jaba znomu realizuje swoje ja w Elblagu . Oczywiście my katolicy i normalni ludzie też weźmiemy udział w tym wydarzeniu. Skoro Jaba ich zaprosił to będzie szedł wśród nich razem z radnymi Z KWW będzie to atrakcja roku !