A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu dziewczyna uderzyła w lampe, rzecz martwa i ja trzymają w areszczie i będą poważnie karać a Beata Szydło dziś przywaliła w inny samochód i mandacik i do domu. I tu mamy doczynienia z brakiem demokracji i konstytucji.
A skąd ona była ta pani 1,7. Bo tablice były RZ..... PEWNIE jakiś business lunch na Starówce i wio na miasto.
@Beata44 - Ty sobie żartujesz? Czy kod?
wylac im szambo na trasie niech sie swinie taplaja
policianty nie spac!!! Znowu po Dąbka wyscigi urzadzaja...
Wódko,pozwól żyć.Za dzisiejszej władzy jedynie słusznej za kółkiem po wódeczce już co czwarty kierowca widzi podwójnie i to chyba nie ze szczęścia tylko z depresji.Zresztą na trzeźwo też nie lepiej skoro Beata spotyka sie z wyborcami wg. hasła wyborczego ,,spotkajmy sie w drodze'',wymuszając pierwszeństwo ,,bo jej się należy''...
Pokazywać twarz i 100 tyś kary i komornik do końca życia żeby czuła winę
bombardujecie ludzi negatywnymi wiadomosciami, odbija sie to na zdrowiu psychofizycznym czytelnikow, jestescie odpowiedzilani w znaczynym stopniu za to gazeto. idzcie do diabla, kto mieczem wojuje od miecza ginie
Dostanie 500zl mandatu i po sprawie
Przedstawiciel farmaceutyczny jak sądzę(zabiedzone octavie) alus 16 tka+ubogie wyposazenie no i combi.