48
19.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tu dziewczyna uderzyła w lampe, rzecz martwa i ja trzymają w areszczie i będą poważnie karać a Beata Szydło dziś przywaliła w inny samochód i mandacik i do domu. I tu mamy doczynienia z brakiem demokracji i konstytucji.
Beata44 (2019.08.19)
A skąd ona była ta pani 1,7. Bo tablice były RZ..... PEWNIE jakiś business lunch na Starówce i wio na miasto.
(2019.08.19)

info

12  
  1
@Beata44 - Ty sobie żartujesz? Czy kod?
(2019.08.19)
wylac im szambo na trasie niech sie swinie taplaja
(2019.08.19)
policianty nie spac!!! Znowu po Dąbka wyscigi urzadzaja...
GGh (2019.08.19)

info

10  
  0
Wódko,pozwól żyć.Za dzisiejszej władzy jedynie słusznej za kółkiem po wódeczce już co czwarty kierowca widzi podwójnie i to chyba nie ze szczęścia tylko z depresji.Zresztą na trzeźwo też nie lepiej skoro Beata spotyka sie z wyborcami wg. hasła wyborczego ,,spotkajmy sie w drodze'',wymuszając pierwszeństwo ,,bo jej się należy''...
(2019.08.19)

info

3  
  8
Pokazywać twarz i 100 tyś kary i komornik do końca życia żeby czuła winę
Kokos (2019.08.20)
bombardujecie ludzi negatywnymi wiadomosciami, odbija sie to na zdrowiu psychofizycznym czytelnikow, jestescie odpowiedzilani w znaczynym stopniu za to gazeto. idzcie do diabla, kto mieczem wojuje od miecza ginie
(2019.08.20)

info

3  
  10
Dostanie 500zl mandatu i po sprawie
Zloty (2019.08.20)

info

5  
  1
Przedstawiciel farmaceutyczny jak sądzę(zabiedzone octavie) alus 16 tka+ubogie wyposazenie no i combi.
Sherlock (2019.08.20)

info

4  
  4