UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wódko,pozwól żyć.Za dzisiejszej władzy jedynie słusznej za kółkiem po wódeczce już co czwarty kierowca widzi podwójnie i to chyba nie ze szczęścia tylko z depresji.Zresztą na trzeźwo też nie lepiej skoro Beata spotyka sie z wyborcami wg. hasła wyborczego ,,spotkajmy sie w drodze'',wymuszając pierwszeństwo ,,bo jej się należy''...