UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bombardujecie ludzi negatywnymi wiadomosciami, odbija sie to na zdrowiu psychofizycznym czytelnikow, jestescie odpowiedzilani w znaczynym stopniu za to gazeto. idzcie do diabla, kto mieczem wojuje od miecza ginie