UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bombardujecie ludzi negatywnymi wiadomosciami, odbija sie to na zdrowiu psychofizycznym czytelnikow, jestescie odpowiedzilani w znaczynym stopniu za to gazeto. idzcie do diabla, kto mieczem wojuje od miecza ginie


Anuluj